• Porady prawne w każdą środę w godzinach 9.00 – 15.00 pod numerem tel. 535729066
WITD Olsztyn by OST

Emulatory w układzie oczyszczania spalin

Opublikowano: wtorek, 26, listopad 2019

Kolejne emulatory w układzie oczyszczania spalin. Patrol Inspekcji podczas prowadzonych czynności kontrolnych w dniu 25.11.2019 i 26.11.2019 stwierdził w pojazdach należących do krajowych przewoźników podłączenie do układu oczyszczania spalin niedozwolonego urządzenia. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi, oraz zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów.

Czytaj więcej...

Emulator w układzie oczyszczania spalin

Opublikowano: poniedziałek, 25, listopad 2019

Kolejny emulator w układzie oczyszczania spalin. Patrol inspekcji podczas prowadzonych czynności kontrolnych stwierdził w pojeździe należącym do krajowego przewoźnika podłączenie do układu oczyszczania spalin niedozwolonego urządzenia. Kierowca został ukarany mandatem karnym, oraz zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu.

Czytaj więcej...

Współdziałanie

Opublikowano: czwartek, 21, listopad 2019

Współdziałanie to jeden z elementów organizacji pracy Inspekcji Transportu Drogowego. Wśród podmiotów, z którymi współdziała WITD w Olsztynie jest także Straż Graniczna. Uhonorowaniem tej współpracy jest przyznanie i wręczenie w dniu 19 listopada 2019 r. na obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Kętrzynie - brązowego medalu za współpracę ze Strażą Graniczną Warmińsko-Mazurskiemu Inspektorowi Transportu Drogowego Arkadiuszowi Brzozowskiemu.

Czytaj więcej...