• Porady prawne w każdą środę w godzinach 9.00 – 15.00 pod numerem tel. 535729066
WITD Olsztyn by OST

Wigilia

Opublikowano: czwartek, 20, grudzień 2018

W tym roku po raz siódmy przedstawiciele służb mundurowych z Warmii i Mazur oraz zaproszeni goście, spotkali się przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, by podziękować sobie za dotychczasową współpracę i życzyć wszystkiego co najlepsze z okazji świąt, a także na nadchodzący rok 2019.

Głównym organizatorem przedświątecznego spotkania była Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, a rolę gospodarza pełnił dyrektor – Mariusz Pawłowski.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli inspektorzy transportu drogowego na czele z Warmińsko – Mazurskim Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego Panem Arkadiuszem Brzozowskim oraz funkcjonariusze i pracownicy m.in. Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskiej w Olsztynie, Lasów Państwowych.

 

Swoją obecnością funkcjonariuszy służb mundurowych zaszczycili m. in. Jego Ekscelencja Arcybiskup Metropolita Warmiński Józef Górzyński, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Po wysłuchaniu kolęd wykonanych przez  funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie i złożeniu życzeń funkcjonariuszom przez przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, Jego Ekscelencja Arcybiskup Metropolita Warmiński Józef Górzyński pobłogosławił opłatek, którym symbolicznie podzielili się wszyscy zebrani. Przy słowach radosnych kolęd, wszyscy zgromadzeni życzyli sobie spokojnych świąt 2018r.

 

Odsłony: 839