• Porady prawne w każdą środę w godzinach 9.00 – 15.00 pod numerem tel. 535729066
WITD Olsztyn by OST

Kontrole autobusów w okresie ferii zimowych.

Opublikowano: czwartek, 14, styczeń 2016

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie przypomina, że w okresie ferii zimowych tj. od 18 stycznia do 28 lutego 2016 r., będzie można zgłaszać wnioski o dokonanie kontroli autobusów przewożących zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.

Ponadto na terenie miasta Olsztyna, w dni powszednie w godzinach 6:30 – 13:00, funkcjonować będzie stały punkt kontroli autobusów, położony przy ul. Leonharda przy stadionie Stomilu.

Na terenie miasta Elbląga, w dni powszednie w godzinach 6:30-9:30, uruchomiony zostanie stały punkt kontroli autobusów przy ul. Grunwaldzkiej.

W związku z dużym zainteresowaniem wspomnianymi kontrolami, zgłoszeń kontroli, które nie mogą zostać dokonane w ww. miejscach, należy dokonywać na podane odpowiednie adresy poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z co najmniej 3-dniowym oraz podaniem telefonicznego numeru kontaktowego. 

Odsłony: 1530